fbpx
Jak pozyskać klientów na usługi- podcast
Paweł Leżoch

Paweł Leżoch

Jak pozyskać klientów na usługi [BOP78]

.

Jak pozyskać klientów na usługi

W tym odcinku podcastu pokażę Ci skuteczne metody pozyskiwania klientów na usługi. W tej branży działam już ponad 7 lat i w tym czasie miałem do czynienia z ponad 3000 klientów. Zdradzę też trochę, w jaki sposób testując jeden z pomysłów na biznes z Listy 50 Pomysłów zarobiłem 4662 zł w pierwsze 30 dni, pracując po godzinach. Posłuchaj!

Pobierz odcinek w wersji MP3

Jak zarobiłem 4662 zł po godzinach 

Rok temu przeprowadziłem ankietę wśród słuchaczy. 81.8% osób zaznaczyło, że interesują ich pomysły na biznes. W dodatku w problemach zaznaczaliście, że nie wiecie czym się w życiu zająć, nie macie pomysłu na biznes. Postanowiłem wtedy rozwiązać dla Was ten problem. Przygotowałem Listę 50 Pomysłów Na Biznes, oraz stworzyłem kurs audio “Jak znaleźć pomysł”– w którym zawarłem wskazówki bardzo doświadczonych przedsiębiorców na temat tego, jak samodzielnie znaleźć pomysł na biznes i dopasować go do siebie.

To było za mało.

Chciałem sprawdzić, czy te metody rzeczywiście działają. Postanowiłem to przetestować. 

Przerobiłem kurs “Jak znaleźć pomysł” na sobie, a następnie dopasowałem do siebie jeden z pomysłów na biznes z listy. Opierał się on o moje umiejętności i predyspozycje. Zacząłem działać. 

Efekty?

W pierwsze 30 dni pracy po godzinach (bo moim głównym zajęciem jest inny biznes usługowy) zarobiłem 4662 zł. Taki był przychód. Zysk przed opodatkowaniem wyniósł 4032 zł. Całkiem nieźle jak na pracę po godzinach.

Jak to zrobiłem? Jaki to był pomysł na biznes? 

Tym dzielę się z osobami,  które wykupiły cały pakiet. Możesz dołączyć w dniach 13-16 stycznia, otrzymasz też w ramach bonusu Case Study, w którym pokazuję krok po kroku jak te efekty osiągnąłem.

Więcej informacji: