fbpx

Kursy Online

Na tej stronie znajdziesz kursy i ebooki, dzięki którym wybierzesz pomysł na biznes dla siebie, nauczysz się tworzenia stron internetowych i pozyskiwania na to klientów. Dołącz do ponad 450 zadowolonych uczestników. 

Opinie:
4.8/5

Chcesz założyć własną firmę? Szukasz pomysłu na biznes? Nie wiesz czym się w życiu zająć? Na tej liście znajdziesz 54 gotowe pomysły wraz z opisami jak zacząć taki pomysł wdrażać. Pomysły są z różnych kategorii, sporo z nich nie wymaga wkładu finansowego, lub można taką działalność rozpocząć bardzo tanio. 42 strony w formacie .pdf.

Cena: 47 zł

Opinie:
4.9/5

Pakiet 2 nagrań wideo, w których pokazuję jak w pierwsze 30 dni zarobiłem ponad 4600 zł tworząc po godzinach strony internetowe. Dowiesz się jak za darmo dotrzeć do kilku tysięcy osób, co zrobić żeby Twoje szanse na pozyskanie klienta wzrosły o 80%, oraz jak sprawić, żeby klienci chcieli kupić u nas za wyższe stawki niż u konkurencji.

Cena: 67 zł

Opinie:
4.9/5

Kurs online, w którym od zera stworzysz swoją pierwszą stronę internetową, sklep internetowy czy bloga w oparciu o system WordPress. Nie potrzebujesz do tego żadnych technicznych umiejętności, nie musisz też nic kodować. Pokażę Ci wszystko krok po kroku – nawet jeżeli uważasz się za osobę nietechniczną.

Cena: 297 zł

Opinie:
4.9/5

ZNTS to zestaw 3 kursów online, z których nauczysz się od podstaw tworzyć strony internetowe i sklepy internetowe w oparciu o system WordPress. Poznasz też najskuteczniejsze metody na dotarcie do klientów oraz techniki sprzedażowe, dzięki czemu będziesz w stanie zarabiać na tym znacznie więcej niż konkurencja. 

Opinie uczestników

Bardzo podoba mi się wykonanie kursu i normalny, przyjemny w słuchaniu język. Myślę, że dla wielu osób będzie to bardzo dobre źródło wiedzy o budowaniu stron internetowych.
Kurs Pawła przeprowadził mnie kompleksowo przez proces tworzenia stron sprzedażowych. Materiały są bardzo wysokiej jakości, poparte doświadczeniami Pawła. Bardzo polecam!
Gdy zaczynaliśmy tworzyć firmę to korzystałem z kursów Pawła- dzięki temu zrobiłem stronę samodzielnie a zaoszczędzone pieniądze szły na rozwój firmy. Zdecydowanie warto!

Zacznij działać Teraz.

  • Dołącz do ponad 450 zadowolonych uczestników moich kursów.