Cześć! Ja nazywam się Paweł Leżoch.

Prowadzę podcast Biznes Od Początku, w którym rozmawiam z przedsiębiorcami o tym jak zaczynali i jak rozwinęli swój biznes. Chcesz wiedzieć więcej o mnie? Zapraszam do lektury.

Paweł Leżoch- kim jest i czym się zajmuje

Moja historia

Z wykształcenia jestem muzykiem i informatykiem. 12 lat chodziłem do szkoły muzycznej, jednocześnie kończąc technikum i studia jako informatyk. 

Zawsze fascynował mnie biznes, więc jako początkujący student wymyśliłem sobie “startup”. Stworzyłem serwis MyTengo, w którym użytkownicy mogli między sobą wynajmować przedmioty z których korzystali sporadycznie. Pracowałem nad nim kilka miesięcy. Jaki był efekt? Prawie nikt nie chciał z tego korzystać.

To był moment przełomowy.

Zrozumiałem jak ważny jest marketing. Nawet genialne pomysły bez umiejętności marketingowych i sprzedażowych są nic nie warte. Dlatego od tamtego czasu zacząłem obsesyjnie uczyć się marketingu przerabiając kursy, biorąc udział w konferencjach i co najważniejsze- testując zdobywaną wiedzę w praktyce.

Od 2010 roku tworzę strony internetowe, sklepy czy platformy internetowe (strofi.pl).

Od 2013 roku zawodowo gram w zespole muzycznym (Fanpage na FB).

Od 2016 roku tworzę kursy online, w których wzięło udział ponad 450 osób (znts.pl). 

Od 2018 roku nagrywam podcast Biznes Od Początku, który ma ponad 200 tys. odsłuchań.

Znajdziesz go we wszystkich aplikacjach do podcastów. Prowadzę też kanał na Youtube.

Prywatnie – jestem mężem, introwertykiem na odwyku, jeżdżę na motorze i uwielbiam podróżować. Wolę słuchać niż mówić. Wolę pracować “w ukryciu” niż publicznie się z tym pokazywać w internecie, więc od 2018 roku “poszerzam swoją strefę komfortu”.

Kontakt

pawel.lezoch@gmail.com