Cześć! Ja nazywam się Paweł Leżoch.

Jestem autorem podcastu Biznes Od Początku. Rozmawiam z przedsiębiorcami o tym jak zaczynali i jak swój biznes rozwinęli. Dzięki tym rozmowom pomagam przedsiębiorczym osobom znaleźć pomysł na biznes a następnie wdrożyć go w życie. 

Uwielbiam przedsiębiorców. Jest to specyficzna grupa ludzi. Przedsiębiorcy myślą zupełnie inaczej. Zamiast narzekać biorą sprawy w swoje ręce i tworzą nowe produkty i usługi. Robią coś z niczego.

Nie każdy powinien być przedsiębiorcą, ale każdy może od przedsiębiorców nauczyć się przedsiębiorczego sposobu myślenia, który można zastosować nie tylko w kwestii zarabiania pieniędzy. Każdy może też od przedsiębiorców zaczerpnąć pewne cechy charakteru i podejście do życia.

Wierzę, że nie każdy powinien być przedsiębiorcą, ale każdy może być bardziej przedsiębiorczy. I nie dotyczy to tylko zarabiania pieniędzy.

Z wykształcenia jestem muzykiem i informatykiem. Gram na kilku instrumentach, 12 lat chodziłem do szkoły muzycznej, równolegle jako informatyk skończyłem technikum i studia na politechnice. Obecnie zawodowo gram w zespole muzycznym. Oprócz tego robię bardzo dużo różnych rzeczy 😉 Prowadzę firmę, handluję, nagrywam i montuję filmy, tworzę strony i serwisy internetowe. Nagrywam i montuję kursy online. Tworzę też dla nich platformy sprzedażowe.

Prywatnie regularnie uprawiam sport, jeżdżę na motorze i trochę podróżuję.

Chcesz się ze mną skontaktować? 
Mój email: pawel.lezoch@gmail.com

Paweł Leżoch Biznes Od Początku