Cześć! Ja nazywam się Paweł Leżoch.

Prowadzę podcast Biznes Od Początku, w którym rozmawiam z przedsiębiorcami o tym jak zaczynali i jak rozwinęli swój biznes. Chcesz wiedzieć więcej o mnie? Zapraszam do lektury.

Paweł Leżoch- kim jest i czym się zajmuje

Moja historia

Z wykształcenia jestem muzykiem i informatykiem. 12 lat chodziłem do szkoły muzycznej, jednocześnie kończąc technikum i studia jako informatyk. 

Zawsze fascynował mnie biznes, więc jako początkujący student wymyśliłem sobie “startup”. Stworzyłem serwis MyTengo, w którym użytkownicy mogli między sobą wynajmować przedmioty z których korzystali sporadycznie. Pracowałem nad nim kilka miesięcy. Jaki był efekt? Prawie nikt nie chciał z tego korzystać.

To był moment przełomowy.

Zrozumiałem jak ważny jest marketing. Nawet genialne pomysły bez umiejętności marketingowych i sprzedażowych są nic nie warte. Dlatego od tamtego czasu zacząłem obsesyjnie uczyć się marketingu przerabiając kursy, biorąc udział w konferencjach i co najważniejsze- testując zdobywaną wiedzę w praktyce.

Od 2010 roku tworzę strony internetowe, sklepy czy platformy internetowe.

Od 2013 roku zawodowo gram w zespole muzycznym i jest to moje główne źródło dochodów.

Od 2016 roku tworzę kursy online i produkty cyfrowe. W moim kursie dotyczącym tworzenia stron internetowych wzięło udział ponad 350 osób. 

Od kwietnia 2018 roku nagrywam podcast Biznes Od Początku.

Kontakt

pawel.lezoch@gmail.com