fbpx
Olga Wilczyńska- Jak zrobić szkołę językową
Paweł Leżoch

Paweł Leżoch

Olga Wilczyńska- Jak za 50 zł zrobić szkołę językową i przenieść biznes do internetu

.

Olga Wilczyńska z jezykowo.org opowiada, jak mając 50 zł założyła szkołę językową. Pokazuje, jak zdobyła pierwszych klientów i jak ten biznes krok po kroku rozwijała. Niedawno przeniosła tradycyjną szkołę języków obcych do internetu, gdzie tworzy kursy online z niemieckiego. Jej biznes online działa od roku, a rozwija się bardzo szybko. Mówi o błędach które popełniała, oraz co zmieniła, że jej biznes wystrzelił i w 7 dni wygenerowała sprzedaż na poziomie 40 tysięcy zł.

Pobierz ten odcinek

Olga Wilczyńska w tym samym dniu po maturze wyjechała do Anglii. Tam pracowała i jednocześnie się uczyła. Po powrocie od razu zdecydowała, że chce pracować na swoim. Z budżetem wynoszącym zaledwie 50 zł otworzyła własną szkołę języków obcych. Działa już 10 lat. Rok temu zaczęła także tworzyć kursy online z języka niemieckiego, które w internecie szybko zyskały ogromną popularność.

“Codziennie ktoś otwiera firmę. Jeżeli nie jesteś to Ty, to ta osoba już zaczyna, a Ty nadal obserwujesz i tracisz czas. Jak już tworzycie swoją firmę- stwórzcie coś co będzie po prostu zaje**ste i się obroni przy dużej konkurencji.”

Zaczęła od kursów i szkoleń. Darmowej wiedzy w internecie jest dużo- jednak często nie przyniesie ona żadnych efektów, ponieważ problemem jest jak tą wiedzę zastosować w konkretnym- naszym- przypadku. Wybrała więc takie szkolenia, w których prowadzący pomogli jej tą wiedzę wdrożyć pod jej biznes.

“Jeżeli ktoś Ci mówi: nie pchaj się tam, bo już jest 6 czy 7 firm- to nieprawda. Pchaj się wszędzie tam, gdzie Ty czujesz się w czymś dobrze i wiesz, że się obronisz. Róbcie to co lubicie i nie przejmujcie się za bardzo konkurencją i opinią innych ludzi.”

Olga opowiada, co zrobiła, kto jej w tym pomógł oraz jakie błędy popełniła po drodze. Mówi też, kto pomógł jej ten biznes rozwinąć. Rozmawiamy też o nauce języków, czy kurs online jest lepszy niż edukacja w szkole językowej 2 razy w tygodniu.

Z tego odcinka podcastu dowiesz się:

  • Jak założyć szkołę językową?
  • Jak bardzo niskim kosztem pozyskać klientów dla szkoły językowej?
  • Jak wypromować swój biznes w internecie?
  • Jak sprzedawać w internecie?
  • Kto może Ci w tym pomóc?
  • Jakie kursy i szkolenia mogą dać Ci największe efekty?
  • Jak uczyć się języków obcych?

Polecane odcinki: