fbpx

Pakiet:
Lista 50 Pomysłów Na Biznes + Kurs Audio: Jak Znaleźć Pomysł

Szukasz pomysłu na biznes? Obecna praca albo kierunek studiów to nie jest to, co chcesz robić przez resztę życia? A może nie wiesz czym się zająć w życiu? Jaki kierunek obrać?

To idealna opcja dla Ciebie.

50 pomysłów na biznes

Lista PDF: 

50 Pomysłów na biznes

Nie są to tylko pomysły na biznes. Są tam też pomysły na pracę zawodową- to nie musi być własna firma.

Nie wiesz czym się w życiu zająć? Szukasz pomysłu na siebie? Na tej liście znajdziesz 50 gotowych pomysłów, którymi możesz się zainspirować lub po prostu spróbować czy taki rodzaj pracy Ci odpowiada.

Jakie pomysły tam znajdziesz? 

• Biznesy bez wkładu własnego– działalność, którą możesz rozpocząć wykorzystując to co masz- komputer, smartfon, internet, głowę i 2 ręce.

• Możliwość pracy zdalnej- pomysły na działalność z domu, lub pracując z dowolnego miejsca na świecie.

• Wykorzystanie aktualnych trendów– takich jak internet, social media, ecommerce, praca zdalna, ochrona środowiska, czy sport i zdrowie.

• Usługi i pośrednictwo- kilka pomysłów to działalność usługowa, bo wymaga najmniejszej inwestycji- inwestujesz głównie swój czas. Są też różne rodzaje pośrednictwa- tam też angażujesz głównie swój czas i korzystasz z zasobów innych osób. Mniejsza inwestycja, mniejsze ryzyko.

Kurs Audio: 

Jak Znaleźć Pomysł

Jest to zestaw wskazówek od przedsiębiorców z podcastu Biznes Od Początku.

Są to często osoby, które mają na koncie kilka firm, duże sukcesy, ale też kilkanaście bankructw. Niektórzy mają Ferrari, inni pracują sami z różnych miejsc świata. Każdy ma inne doświadczenia i inne ciekawe wskazówki jak znaleźć pomysł na siebie.

Co zawiera pakiet:

• Zestaw nagrań audio– konkretne wskazówki i ćwiczenia, które podpowiedzą Ci jak samemu znaleźć to, czym warto się zająć. Przykłady i historie z życia przedsiębiorców. 

8 konkretnych odcinków, prawie 100 minut nagrań.

• Arkusze do wypełnienia- ćwiczenia i tabelki, które pomogą Ci odkryć swoje zainteresowania i branże, w których będziesz się dobrze czuć.

• Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku- znajdziesz na niej osoby podobne do Ciebie, ambitne, chcące rozpocząć nowe projekty, z którymi możesz nawiązać współpracę, albo zrobić coś razem.

Kto wypowiada się w ramach kursu audio:

Jak znaleźć pomysł na biznes Adam Grzesik

Adam Grzesik

Jego firma w pierwszym roku zarobiła milion złotych, w drugim roku był to milion zysku. Oprócz tego prowadzi największy salon kosmetyczny w Opolu, szkoli i doradza przedsiębiorcom.

Jak znaleźć pomysł na biznes Fryderyk Karzełek

Fryderyk Karzełek

Zaczynał od kopania rowów w Niemczech i to tam założył pierwszą firmę w branży finansowej. Zarobił bardzo dużo, zbankrutował, wrócił do Polski i stworzył 10 spółek z sektora finansowego.

Jak znaleźć pomysł na biznes Marek Jankowski Mała Wielka Firma

Marek Jankowski

Założyciel i wydawca czasopisma branżowego dla przedsiębiorców, autor najpopularniejszego podcastu biznesowego w Polsce: "Mała Wielka Firma".

Jak znaleźć pomysł na biznes Michał Kosel

Michał Kosel

Na swoim koncie ma kilka firm, głównie są to placówki i projekty sportowe. Założył fundację "Zarabiaj na pasji" i w tematyce pasji napisał 2 książki. Wykładowca uczelni ASBiRO.

Jak znaleźć pomysł na biznes Marcin Osman

Marcin Osman

Autor i wydawca książek biznesowych, przedsiębiorca i sprzedawca. Jest wydawcą takich autorów jak Gary Vaynerchuk czy Tony Robbins.

Rahim Blak

Jego obecne firmy to: Click Community- agencja Social Media, edrone- CRM dla sklepów internetowych, Sapiency- giełda marek osobistych, oparta o blockchain.

Radosław Budnicki

Autor bardzo popularnych podcastów "Lepiej Teraz" i "Po ludzku o pieniądzach". Certyfikowany coach i mentor, pasjonat stoicyzmu.

Jak znaleźć pomysł na biznes Paweł Leżoch

Paweł Leżoch

Autor podcastu "Biznes Od Początku". Twórca "Strefy Pomysłów" i prowadzący kurs "Jak znaleźć pomysł".

Bonus:

CASE STUDY: Jak zarobiłem 4662 zł w pierwsze 30 dni pracując po godzinach. (Wartość: 299 zł)

Tylko w ramach Wielkiej Noworocznej Promocji udostępniam szczegółowe case study, w którym dokładnie pokażę jak wdrażając jeden z pomysłów z listy w ciągu pierwszych 30 dni zarobiłem 4662 złote. 

Kup, aby otrzymać pakiet w najlepszej cenie:

Cena: 548zł 197zł

Promocja kończy się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund