fbpx

Jak zarobiłem 4662 zł w pierwsze 30 dni, pracując po godzinach.

wdrażając jeden z pomysłów na biznes
Paweł Leżoch- o mnie

Dziękuję Ci za Twoje zainteresowanie tym opisem. Oznacza to, że chcesz się rozwinąć, a może szukasz pomysłu na biznes, który będzie można w łatwy sposób wdrożyć i na tym zarobić, nawet pracując po godzinach. Na tej stronie nie znajdziesz jakiś czarodziejskich metod, które wygenerują dla Ciebie miliony bez pracy. Ale jeżeli chcesz się zaangażować i poświęcić trochę czasu na pracę- to już z pewnością możesz mój wynik powtórzyć lub pobić.

Paweł Leżoch

Autor podcastu Biznes Od Początku

Od prawie 2 lat nagrywam wywiady z przedsiębiorcami w podcaście “Biznes Od Początku”. Jest ich już około 80, a liczba odsłuchań już dawno przekroczyła 100000. Wśród moich słuchaczy przeprowadziłem ankietę.

Tematy, które najbardziej Was interesowały:

Najczęstsze problemy i wyzwania, które zgłaszali słuchacze to:

(sprawdź, który punkt najbardziej dotyczy Ciebie)

1. Nie wiem co chcę robić w życiu.

2. Nie mam pomysłu na biznes.

3. Nie mam czasu.

4. Marnuję czas, zamiast robić coś przydatnego.

i wiele więcej. 

Znam dokładnie te problemy i wiem jak się czujesz, bo sam kiedyś byłem w takim samym miejscu jak Ty.

Znalazłem jednak rozwiązanie, które diametralnie odmieniło skuteczność moich działań. Za chwilę Ci je udostępnię.

 

Kilka zdjęć z gośćmi podcastu Biznes Od Początku:

Michał Leszek – twórca marki Kruger&Matz, podczas konferencji I Love Marketing w Warszawie. Gość 14. odcinka podcastu.

Rahim Blak –  właściciel agencji click community oraz edrone – narzędzia CRM dla ecommerce. Twórca innowacyjnej giełdy dla marek osobistych Sapiency. Nasza rozmowa do posłuchania w 42. odcinku.

Marcin Osman- przedsiębiorca, właściciel OSM Power –  wydawca książek m.in. Garego Vaynerchuka czy Tonego Robinsa. Gość 43. odcinka podcastu.

Kiedyś chciałem mieć własny startup. Myślałem że to są genialne pomysły biznesowe, bo w internecie można było przeczytać o milionach inwestowanych w takie przedsięwzięcia. Jednak po nagraniu kilkudziesięciu wywiadów z przedsiębiorcami okazało się co innego.

Widzisz, lepiej jest zrobić dobrą firmę, niż wymyślać pomysły na startupy.

Dobre pomysły już są. Zdecydowanie pewniejszą drogą niż szukanie genialnego pomysłu na startup jest wybranie dobrego pomysłu, a następnie regularna i mądra praca, żeby ten pomysł zrealizować.

Oto dowody

W kwietniu postanowiłem pomóc Wam w rozwiązaniu problemów, które słuchacze zgłosili w ankietach. Spisałem 50 pomysłów na biznes razem z opisem jak taki pomysł wdrożyć. Mało tego. Nagrałem cały kurs audio, w którym razem z dużo bardziej doświadczonymi przedsiębiorcami i ekspertami szukaliśmy sposobów na odpowiednie dobranie pomysłu na biznes pod siebie. 

Lista “50 pomysłów na biznes” i kurs audio “Jak znaleźć pomysł” okazały się strzałem w 10.

Jednak coś nie dawało mi spokoju.

To było za mało…

Uznałem, że zamiast siedzieć i gadać muszę sam sprawdzić czy to działa. Przetestować w praktyce.  Tak też zrobiłem. Wybrałem jeden pomysł i zacząłem pracować. Nie mogłem się temu poświęcić w pełni- bo mam już działający biznes- więc robiłem to tylko po godzinach, łącząc to z innymi zadaniami.

Efekty?

4662 zł w pierwsze 30 dni pracy. Oczywiście rzucenie samej kwoty to nic Ci nie powie, bo nie wiesz jakie były koszty, jaki był zysk itp. Inwestycja nie wymagała żadnych kosztów na początek (były to usługi), a koszty związane z tą działalnością wyniosły ok. 630 zł. A więc zysk przed opodatkowaniem to ok. 4032 zł. Całkiem niezły dodatkowy dochód.

To tylko niektóre przelewy, część została zapłacona w gotówce, przy części wybrałem jeszcze inną formę rozliczenia. 

Pokazuję Ci te wyniki z bardzo ważnego powodu

To na co stawiam przede wszystkim to są EFEKTY. Jeżeli chcesz być przedsiębiorcą to jako przedsiębiorca nie będziesz w stanie ściemniać. Liczy się skuteczność. Jeżeli będziesz skuteczny to zarobisz. Możesz próbować samodzielnie, albo zmodelować to, co ktoś inny już zrobił i kto pokazuje Ci jak to zrobił. A dokładnie takie rozwiązania Ci za chwilę przedstawię.

Rozwiązania, które ode mnie odbierzesz za chwilę na tej stronie

Ja też cały czas się szkolę. Czytam bardzo dużo książek, a jeżeli inwestuję w szkolenia i materiały, to bardzo często są one warte zdecydowanie ponad 1000zł. 

Jednak wybierając czy to książki, czy to kursy, zadaję sobie podstawowe pytania: 

Czy zakup danego kursu to będzie inwestycja, czy jedynie wydatek?

Jeżeli ma to być inwestycja w siebie, to musi się ona zwrócić z nawiązką. Musi dać mi kompetencje, dzięki którym będę w stanie zarobić.

Dlatego żeby móc Cię z czystym sumieniem zapewnić o skuteczności tych metod najpierw musiałem je przetestować na sobie. 

Zgodzisz się z pewnością ze mną, że to najbardziej uczciwe podejście.

Oczywiście nie wszystko jest takie kolorowe. Są też wady.

Nie znalazłem magicznych sposobów na zarabianie pieniędzy bez pracy. Biznes, który ja testowałem- na którym w 30 dni zarobiłem 4662 zł- wymagał poświęcenia czasu. Był to biznes usługowy- więc plusem były tu bardzo niskie koszty oraz brak kosztów inwestycji, ale minusem było to, że żeby te pieniądze zarobić, musiałem poświęcić sporo czasu na pracę. Gdyby to przeliczyć na roboczogodziny było to ok. 10 dni roboczych, po 8 godzin każda. Dlatego musisz być tego świadomy.

Skoro przeczytałeś do tego miejsca to oznacza krótko mówiąc, że chciałbyś (lub chciałabyś) sprawdzić te rozwiązania. 

Oto, co dla Ciebie mam

Przygotowałem 2 rozwiązania. Każde z nich ma na celu pomóc Tobie w 5 głównych obszarach (sprawdź, który najbardziej chcesz poprawić u siebie):

1. Znaleźć odpowiedź na pytanie: czym się w życiu zająć? W jaką stronę pójść?
2. Znaleźć dobrze dopasowany biznes do siebie.
3. Podsunąć Ci pomysły na pracę dodatkową, którą możesz wykonywać po godzinach.
4. Pokazać Ci możliwości pracy zdalnej- z domu lub z dowolnego miejsca na świecie.
5. Umożliwić Ci zarobienie kilku tysięcy złotych miesięcznie dodatkowo.

Ale to jeszcze nie wszystko. Jeżeli skorzystasz z Wielkiej Noworocznej Promocji i wybierzesz PAKIET, udostępnię też dla Ciebie specjalny BONUS.

BONUS: CASE STUDY: Jak zarobiłem 4662 zł w pierwsze 30 dni pracując po godzinach.

Konkretny opis biznesu, na którym wygenerowałem taki przychód, pokazane jak pozyskałem klientów, ile wynosiły koszty, oraz jak taki pomysł samodzielnie wdrożyć, żeby móc taki wynik powtórzyć. Jak widzisz ta wiedza tylko w ciągu pierwszego miesiąca ma wartość ponad 4 tysięcy złotych, więc ten bonus otrzyma jedynie pierwsze 30 osób, które kupią któryś z promocyjnych produktów.

Co jest również bardzo istotne, tą akcję promocyjną zakończę w najbliższy czwartek (16.01) o 22:00  (poniżej zegar, abyś wiedział ile jeszcze zostało czasu).

50 pomysłów na biznes

PDF: 

50 Pomysłów na biznes

Nie są to tylko pomysły na biznes. Są tam też pomysły na pracę zawodową- to nie musi być własna firma.

Nie wiesz czym się w życiu zająć? Szukasz pomysłu na siebie? Na tej liście znajdziesz 50 gotowych pomysłów, którymi możesz się zainspirować lub po prostu spróbować czy taki rodzaj pracy Ci odpowiada.

Jakie pomysły tam znajdziesz? 

• Biznesy bez wkładu własnego– działalność, którą możesz rozpocząć wykorzystując to co masz- komputer, smartfon, internet, głowę i 2 ręce.

• Możliwość pracy zdalnej- pomysły na działalność z domu, lub pracując z dowolnego miejsca na świecie.

• Wykorzystanie aktualnych trendów– takich jak internet, social media, ecommerce, praca zdalna, ochrona środowiska, czy sport i zdrowie.

• Usługi i pośrednictwo- kilka pomysłów to działalność usługowa, bo wymaga najmniejszej inwestycji- inwestujesz głównie swój czas. Są też różne rodzaje pośrednictwa- tam też angażujesz głównie swój czas i korzystasz z zasobów innych osób. Mniejsza inwestycja, mniejsze ryzyko.

Kurs Audio: 

Jak Znaleźć Pomysł

Jest to zestaw wskazówek od przedsiębiorców z podcastu Biznes Od Początku.

Są to często osoby, które mają na koncie kilka firm, duże sukcesy, ale też kilkanaście bankructw. Niektórzy mają Ferrari, inni pracują sami z różnych miejsc świata. Każdy ma inne doświadczenia i inne ciekawe wskazówki jak znaleźć pomysł na siebie.

Co zawiera pakiet:

• Zestaw nagrań audio– konkretne wskazówki i ćwiczenia, które podpowiedzą Ci jak samemu znaleźć to, czym warto się zająć. Przykłady i historie z życia przedsiębiorców. 

8 konkretnych odcinków, prawie 100 minut nagrań.

• Arkusze do wypełnienia- ćwiczenia i tabelki, które pomogą Ci odkryć swoje zainteresowania i branże, w których będziesz się dobrze czuć.

• Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku- znajdziesz na niej osoby podobne do Ciebie, ambitne, chcące rozpocząć nowe projekty, z którymi możesz nawiązać współpracę, albo zrobić coś razem.

Kto wypowiada się w ramach kursu audio:

Jak znaleźć pomysł na biznes Adam Grzesik

Adam Grzesik

Jego firma w pierwszym roku zarobiła milion złotych, w drugim roku był to milion zysku. Oprócz tego prowadzi największy salon kosmetyczny w Opolu, szkoli i doradza przedsiębiorcom.

Jak znaleźć pomysł na biznes Fryderyk Karzełek

Fryderyk Karzełek

Zaczynał od kopania rowów w Niemczech i to tam założył pierwszą firmę w branży finansowej. Zarobił bardzo dużo, zbankrutował, wrócił do Polski i stworzył 10 spółek z sektora finansowego.

Jak znaleźć pomysł na biznes Marek Jankowski Mała Wielka Firma

Marek Jankowski

Założyciel i wydawca czasopisma branżowego dla przedsiębiorców, autor najpopularniejszego podcastu biznesowego w Polsce: "Mała Wielka Firma".

Jak znaleźć pomysł na biznes Michał Kosel

Michał Kosel

Na swoim koncie ma kilka firm, głównie są to placówki i projekty sportowe. Założył fundację "Zarabiaj na pasji" i w tematyce pasji napisał 2 książki. Wykładowca uczelni ASBiRO.

Jak znaleźć pomysł na biznes Marcin Osman

Marcin Osman

Autor i wydawca książek biznesowych, przedsiębiorca i sprzedawca. Jest wydawcą takich autorów jak Gary Vaynerchuk czy Tony Robbins.

Rahim Blak

Jego obecne firmy to: Click Community- agencja Social Media, edrone- CRM dla sklepów internetowych, Sapiency- giełda marek osobistych, oparta o blockchain.

Radosław Budnicki

Autor bardzo popularnych podcastów "Lepiej Teraz" i "Po ludzku o pieniądzach". Certyfikowany coach i mentor, pasjonat stoicyzmu.

Jak znaleźć pomysł na biznes Paweł Leżoch

Paweł Leżoch

Autor podcastu "Biznes Od Początku". Twórca "Strefy Pomysłów" i prowadzący podcast "Jak znaleźć pomysł".

Wybierz opcję dla siebie

Lista + Kurs + Bonus

Cena: 548zł 197zł

Tylko Lista

Cena: 99zł 47zł

Koniec promocji za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Jeszcze czytasz?

Czas na Twoją decyzję. Masz do wyboru 2 drogi:

Pierwsza: nie zrobisz nic, będziesz dalej marnował czas, szkolił się, czytał książki i nic z tego nie wyniknie. Będziesz dalej w tym samym miejscu w którym jesteś.

Druga: zaczniesz działać. Wybierzesz konkretne materiały, które dają potwierdzone efekty i będziesz je wdrażać u siebie. Zamiast marnować czas zaczniesz rozwijać własną działalność, zwiększysz swoje dochody. 

Jak myślisz, która droga da Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij w poniższy przycisk aby skorzystać z propozycji.