Klub Biznes Od Początku

Biznes Od Początku to kanał Youtube i podcast, w którym przedsiębiorcy dzielą się swoją wiedzą, oraz pokazują swoje firmy. Widzowie i słuchacze otrzymują wartościowe treści, a nasi partnerzy mają możliwość wypromować firmę wśród potencjalnych klientów.

Jak można z nami współpracować?

Wywiad w programie

Przyjedziemy do Ciebie - nagramy z Tobą film i podcast. Pozwoli Ci to dotrzeć do tysięcy przedsiębiorców.

Partnerzy i współpraca

Twoja firma może objąć patronat nad serią odcinków, lub możemy pokazać i opowiedzieć o Twoim produkcie.

Filmy na Twoje kanały

Nagramy dla Ciebie film promocyjny, reklamy czy wywiad który zamieścisz w swoich kanałach.

Wywiad w programie Biznes Od Początku

Jeżeli jesteś właścicielem firmy lub specjalistą w jakiejś dziedzinie i chcesz się podzielić swoją wiedzą – zapraszamy do programu Biznes Od Początku. Dzięki występowi w programie masz możliwość dotarcia do nowych klientów, partnerów czy inwestorów. 

Żeby wziąć udział w programie:
  • Musisz podzielić się wiedzą i konkretnymi informacjami. Odcinki muszą być przydatne dla widzów – to jest dla nas najważniejsze. Nie jesteśmy słupem ogłoszeniowym, to co robimy musi być wartościowe dla odbiorców.
  • W programie rozmawiamy o tym jak zacząć i rozwinąć swój biznes – jest on skierowany do osób początkujących i pod tym kątem staramy się dobierać tematy (nawet jeżeli jesteś w biznesie 30 lat to chcemy porozmawiać o początkach).
  • Żeby odcinek był ciekawy to oprócz wywiadu pokazujemy w filmie Twoją firmę, a może masz ciekawą pasję którą chcesz się podzielić lub jakiś egzotyczny samochód? To są urozmaicenia, które wykorzystujemy w filmach.
  • Żeby wziąć udział w programie musisz zostać przez nas zweryfikowany i zatwierdzony.
Jak to wygląda w praktyce:
  1. Napisz do mnie na adres pawel.lezoch@gmail.com, opisz czym się zajmujesz, skąd jesteś i na jaki temat moglibyśmy z Tobą porozmawiać.
  2. Po zatwierdzeniu uzgadniamy mailowo/telefonicznie wszystkie szczegóły – datę, miejsce nagrania, tematy rozmowy, format odcinka.
  3. Przyjeżdżamy do Ciebie razem z operatorem i nagrywamy. Nagrania trwają standardowo 1,5 – 3 godzin, w zależności od ilości odcinków. Przyda nam się ciche miejsce, 2 krzesła i gniazdka do podłączenia lamp, jeżeli w danym pomieszczeniu jest ciemno. Jeżeli nie masz takich warunków to wykorzystujemy też inne formaty – rozmowy w terenie, w samochodzie, przed firmą, w czasie spaceru po firmie itp. Wszystko uzgodnimy mailiowo przed nagraniem.
  4. Odcinek jest publikowany na Youtube i w formie podcastu. Odcinki trwają od 20 do 60 minut. 

 

Tak wyglądają nagrania

Biznes Od Początku - kulisy powstawania programu

Partnerzy i współpraca

Partnerzy kanału:

Na początku odcinków na Youtube i w podcaście wyświetlamy logo i slogan partnerów. W ten sposób możesz pokazać swoją firmę w kilkunastu odcinkach – przedsiębiorcy zapamiętają Twoją nazwę i to czym się zajmujesz.

Minimalna ilość odcinków w których możesz zostać partnerem to 4. Dla każdego odcinka chcemy pozyskać 2-3 partnerów.

Dla kogo jest to korzystne:

  • Jeżeli działasz w B2B i Twoją grupą docelową są przedsiębiorcy, mężczyźni w wieku 25-34 lata.
  • Jeżeli sprzedajesz swoje produkty lub usługi na całą Polskę.

 

Współpraca marketingowa:

Jeżeli masz ciekawy produkt, który może pomóc nam w tworzeniu programu Biznes Od Początku albo wpasuje się w nasz format – możemy go pokazać i opowiedzieć o nim na kanale we fragmencie naszych odcinków. 

Napisz do mnie na adres: pawel.lezoch@gmail.com

Partnerzy programu

Firmy, które objęły patronat nad cyklem odcinków
Seohost Partner kanału Biznes Od Początku

Kontakt

Wszystkie zgłoszenia w sprawie współpracy prosimy kierować na maila:

pawel.lezoch@gmail.com