fbpx

Zarabianie Na Tworzeniu Stron Internetowych

Program Szkoleniowy

Zarabianie Na Tworzeniu Stron to zestaw 2 kursów online, z których nauczysz się tworzyć strony internetowe i sklepy w oparciu o system WordPress, a w części marketingowej pokażę Ci jak docierać do klientów i jak ich pozyskiwać, żeby móc na tym zarabiać. Program jest przygotowany dla osób początkujących, które nigdy nie zrobiły żadnej strony internetowej – całą potrzebną do tego wiedzę otrzymasz w kursie.

Część techniczna

Nauczysz się tworzyć strony internetowe i sklepy internetowe, poznasz system WordPress i zdobędziesz niezbędne umiejętności techniczne.

Pozyskiwanie klientów

Pokażę Ci kilkadziesiąt metod na pozyskiwanie klientów, oraz zobaczysz które z nich są najskuteczniejsze i pozwalają na dotarcie do najlepiej płacących klientów.

Od samego początku

Nie musisz mieć żadnej wiedzy technicznej. W Programie wiedza jest przekazywana od samego początku- wszystkiego się nauczysz.

Techniki sprzedażowe

Nauczysz się technik sprzedażowych opartych na badaniach naukowych, psychologii i socjologii. Ta wiedza pozwoli Ci pracować za zdecydowanie większe stawki.

Więcej informacji

Jest to zestaw 3 kursów online. Każdy z nich możesz przerabiać w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. Kursy, które wchodzą w skład Programu Szkoleniowego to: Tworzenie Stron Internetowych, Tworzenie Sklepów Internetowych oraz Zarabianie Na Tworzeniu Stron.

Program szkoleniowy jest podzielony na 2 części: część techniczną i część marketingową.

Część techniczna– tam pokazuję od podstaw jak tworzyć strony internetowe i sklepy internetowe w systemie WordPress. Nie jest to skomplikowane- WordPress jest bardzo prosty i intuicyjny. Nie musisz nic kodować ani “programować”. Strony budujemy w kreatorze graficznym- przeciągając poszczególne elementy w odpowiednie miejsca na stronie. Wykorzystujemy wtyczkę Elementor i WooCommerce (do tworzenia sklepu internetowego).

Część marketingowa– samo stworzenie strony internetowej w WordPressie jest bardzo proste i każdy sobie z tym poradzi. Dlatego w tej branży jest bardzo dużo konkurencji, która często pracują za niskie stawki. Dlatego dużo ważniejsze umiejętności to dotarcie do potencjalnych klientów i przekonanie ich do tego, żeby zlecili stworzenie strony internetowej Wam, zamiast wybierać tańszych wykonawców. 

W części marketingowej poznasz kilkanaście darmowych metod na dotarcie do potencjalnych klientów, poznasz też metody płatne. Dowiesz się czym jest lejek sprzedażowy, jak zbudować profesjonalny wizerunek i wiarygodność, poznasz schemat, dzięki któremu będziesz pozyskiwać klientów z polecenia, pokażę Ci techniki psychologiczne i techniki perswazji, dzięki którym będziesz potrafić sprzedawać swoje usługi za dużo wyższe stawki. Pokażę Ci sprawdzone strategie co zrobić, żeby ominąć obiekcje klienta, oraz jak sprawić, żeby klienci nie chcieli szukać tańszych wykonawców tylko powierzyli zlecenie Tobie.

Nie ważne czy jesteś mężczyzną czy kobietą. Jeżeli masz chęć do nauki to sobie poradzisz. W kursach prowadzę Cię krok po kroku od samego początku i wszystko Ci pokazuję u siebie na komputerze- gdzie musisz kliknąć, co zrobić po kolei. Praktycznie każdy może zarabiać na tworzeniu stron internetowych- jeżeli tylko masz chęć do nauki i pracy- samo kupienie kursu bez wdrożenia tej wiedzy nic Ci nie da.

Jeżeli jesteś specjalistą który od lat zajmuje się tworzeniem stron internetowych, masz już duże grono klientów, zarabiasz na tym ponad 5 tysięcy złotych miesięcznie, oraz regularnie zgłaszają się do Ciebie klienci z polecenia- nie znajdziesz tutaj nic dla siebie. 

Po tym kursie nie będziesz też ekspertem WordPressa. Zdobędziesz tutaj podstawowe umiejętności, które są wystarczające do tworzenia stron dla klientów i zarabiania na tym. Jest to najlepsza baza do dalszego rozwoju w tej dziedzinie- jeżeli uznasz że jest to dobra branża dla Ciebie.

Na Youtube można znaleźć filmy instruktażowe, jednak mają one kilka wad. Większość z nich jest już nieaktualna, chociażby obecnie WordPress wygląda zupełnie inaczej, więc możesz się zagubić. Możesz znaleźć aktualne materiały po angielsku, więc jeżeli dobrze mówisz w tym języku to jesteś w stanie sobie z tym poradzić, jednak przełożenie części rzeczy na polskie warunki jest bardziej skomplikowane. 

Na Youtube nikt kto rzeczywiście zarabia na tworzeniu stron internetowych nie będzie przekaże Ci za darmo najlepszych metod na pozyskiwanie klientów i zarabianie na tym, bo po co miałby robić sobie konkurencję?

Dlaczego ja to robię? Tą wiedzę udostępnię tylko wąskiej grupie kursantów, dodatkowo nie planuję rozwijać tej działalności, bo moją główną działalnością jest inny biznes usługowy i to na nim się skupiam. Każdy biznes usługowy wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Jednoczesne prowadzenie 2 biznesów usługowych jest bardzo trudne, dlatego skupiam się na jednym, a wiedzę z drugiego przekazuję w Programie Szkoleniowym.

Jeszcze jeden argument- kupując program szkoleniowy dostajesz nasze wsparcie- jeżeli będziesz mieć jakieś problemy to pomożemy Ci je rozwiązać. Z wykształcenia jestem informatykiem, w tej dziedzinie jestem już ponad 10 lat więc mogę Ci zagwarantować, że w trakcie pracy coś Ci się wysypie. Czasem jest to kwestia drobnego błędu, który popełniliśmy, a czasami pojawiają się błędy, na które nie mieliśmy wpływu. Jeżeli nie jesteś informatykiem z wykształcenia to zrozumienie tego błędu i jego naprawienie będzie trudne. Mając grupę wsparcia albo ja Ci w tym pomogę, albo inni uczestnicy kursu, którzy spotkali się z tym samym błędem i już go rozwiązali. Dzięki temu zaoszczędzisz masę czasu i nerwów.

Przykładowe zagadnienia:

Domena i hosting– co to jest, jak dobrze dobrać nazwę domeny, jaki hosting jest najlepszy, proces zakupu domeny i hostingu, podpięcie domeny do serwera (brzmi groźnie- na filmie jest wytłumaczone i pokazane, więc spokojnie).

Certyfikat SSL– to taka kłódka która się pojawia przed adresem strony w przeglądarce- pokażę Ci jak wdrożyć taki certyfikat żeby Google uznało Twoją stronę za bezpieczną i pokazywało ją w wynikach wyszukiwania.

Instalacja WordPressa– zainstalujemy system WordPress i omówię najważniejsze zakładki, z których będziemy najczęściej korzystać.

Motywy i wtyczki– gdzie je znaleźć i jak je zainstalować. Instalujemy też potrzebne nam wtyczki, oraz pokazuję Ci jak kupić i wdrożyć płatne wtyczki.

Tworzenie grafik– grafiki są niezbędnym elementem na stronach internetowych. Pokażę Ci jak je utworzyć za darmo, żeby wyglądało to bardzo ładnie.

Tworzenie strony internetowej– tworzenie układu strony, dodawanie treści i zdjęć, modyfikowanie stron, tworzenie podstron.

Blog– dodamy taką zakładkę, będziemy edytować wygląd bloga i wygląd poszczególnych artykułów.

Formularz kontaktowy– dodamy i skonfigurujemy formularz kontaktowy, żeby otrzymywać wiadomości ze strony na naszą skrzynkę.

Tworzenie stron dla klientów– omówię na jakie elementy zwrócić uwagę i jak się zabezpieczyć.

Testy na urządzenia mobilne– testujemy czy strona działa poprawnie i wdrażamy poprawki.

Sklep internetowy:

WooCommerce– instalacja i konfiguracja wtyczki.

Tworzenie i edycja sklepu– zmiana wyglądu stron, dodawanie produktów, tworzenie wariantów produktów.

Przykładowe zagadnienia:

-Najskuteczniejsze metody pozyskiwania klientów (bezpłatne)

-Schemat na pozyskiwanie klientów z polecenia

-Strategia działań, żeby nie konkurować ceną

-Jak zlikwidować obiekcje u klienta, jeszcze zanim się pojawią

-Jak sprzedawać swoje produkty 2x drożej niż konkurencja

-Jak wyszukać najlepszych klientów i jak do nich dotrzeć

-Lejek sprzedażowy- co to jest i jak go zastosować

-Jak stworzyć profesjonalny wizerunek i ile na tym zarobisz

-Techniki psychologiczne, badania naukowe

-Techniki perswazji

-Więcej nie zdradzę 🙂

Nazywam się Paweł Leżoch. Od kwietnia 2018 roku nagrywam wywiady z przedsiębiorcami w podcaście Biznes Od Początku, gdzie bezpłatnie znajdziesz ponad 80 odcinków pełnych wartościowej wiedzy. Z wykształcenia jestem muzykiem (12 lat chodziłem do szkoły muzycznej) i informatykiem- ukończyłem technikum i studia na Politechnice w tym kierunku. Już w czasie studiów prowadziłem kursy z zakresu tworzenia stron internetowych, w których wzięło udział ponad 350 osób, a uczestnicy bardzo wysoko je oceniali. Podobno potrafię tłumaczyć trudne rzeczy w prosty sposób.

Od ponad 8 lat utrzymuję się działając w biznesie usługowym. Zawodowo gram w zespole muzycznym i to jest moja główna działalność. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 350 zleceń, dla kilkudziesięciu tysięcy osób. 

Dodatkowo pracuję dla klientów pomagając im wdrażać systemy marketingowe w ich firmach.

Dostęp do Programu Szkoleniowego otrzymasz od razu po zakupie- dane do logowania otrzymasz na maila, który podasz przy zakupie. Program możesz przerabiać kiedy chcesz, masz do niego dostęp przez 6 miesięcy- żeby Cię zmotywować do pracy.

Podczas zakupu potrzebujemy też Twoje dane takie jak adres zamieszkania- są one potrzebne żeby wystawić Ci fakturę (nawet jeżeli nie prowadzisz firmy). Są to wymogi prawne.

Zarabianie Na Tworzeniu Stron- Program Szkoleniowy

Zapisz się poniżej

Zapisz się na listę zainteresowanych – gdy kurs ruszy otrzymasz wszystkie informacje na maila.

.

Opinie i komentarze

Paweł Leżoch opinie
Paweł Leżoch Opinie
Opinie o kursie Zarabianie Na Tworzeniu Stron Paweł Leżoch
Paweł Leżoch- opinie o kursie
Paweł Leżoch opinie kurs zarabianie na tworzeniu stron
Zarabianie Na Tworzeniu Stron- opinie o kursie Paweł Leżoch

Z wykształcenia muzyk i informatyk, od 8 lat działa w branży usługowej, gdzie obsłużyli już ponad 350 zleceń dla kilkudziesięciu tysięcy osób. Autor ponad 80 wywiadów z przedsiębiorcami (“Biznes Od Początku”), w których dostarcza bezpłatnie wiedzę dla początkujących z zakresu przedsiębiorczości, marketingu, sprzedaży i pomaga znaleźć pomysł na własną działalność.

Paweł Leżoch